Menu
Alışveriş Sepetim

Tamper

Genellikle barista ekipmanı olarak bilinen Tamper, tam tadında bir kahve içmek isteyenler için kahveyi en cazip hale getiren önemli bir aksesuar. Kahvenin yoğun aromasını ve nefis kokusunu saklayarak muhteşem bir sıkıştırma sağlayan tamperler, kendi kahve gurmeliğinizi yapmanızı mümkün kılmakta. Peki, en uygun tamper hangisidir? Bu sorunun cevabı Molent Tools’un nitelikli kahve ekipmanlarında saklı. 


Molent Tamper

İyi bir tamper için, kahvenin her yüzeyde eşit ve homojen miktarda sıkıştırıldığı sağlam malzemeli bir yapı aramalıyız.  Uygulanan basınç kahve yüzeyinde tam bir düzleştirme sağlarken sıkı bir pres işlemi de yapmalı. Tüm bu kıstaslar ise, bizi ideal kıvamlı ve enfes kokulu kahvelere ulaştıran çok önemli detaylar. 


Molent Tools Tamper çeşitleri, yukarıdaki tüm şartları sağlayan önemli bir kahve ekipmanı olarak öne çıkıyor. Kafenizde ya da evinizde, amatör ya da profesyonel tüm kahve sıkıştırma işlemlerinizi başarıyla gerçekleştiren tamper ürünlerimiz, uluslararası standartlarda ve nitelikli materyalle üretilmekte. Estetik tasarımlarıyla görsel duyulara da hitap eden bu tamperler, kahve köşelerinizin şık objeleri olmak için biçilmiş kaftan. Kaliteli malzeme, ince detaylar ve sağlam mekanizma gibi özelliklere sahip Molent Tools tamperler, Tamper Fiyatları konusunda bilinen kötü algıyı da yıkmaya hazır. Kendi atölyemizde tamamen yerli olarak üretilen tamper ürünlerimiz uygun fiyatlarla sizlere sunulmakta.   


Kahve tutkunlarının olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alan Molent Tamperler, değişen materyallere, renklere ve ağırlıklara sahip. Adım ayarlı, ahşap ya da metal saplı birçok tamper çeşidi, geniş ürün skalamızda sizleri bekliyor. 


Molent Tools İle Nitelikli Tamper Çeşitleri

Tam kıvamında bir kahve için tüm kahve ekipmanlarınızı tamamladığınızdan emin olmalısınız. Ergonomik, sağlam mekanizmalı, dayanıklı malzemeye sahip tamper çeşitlerini titizlikle ele almanız gerekmekte. Tüm bu arayış yolculuğunda, zamandan, efordan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan ideal Tamper Çeşitleri ise Molenttools.com’da sizleri bekliyor.  Avrupa standartlarında imal edilen ürünlerimiz estetik ve işlevsel detaylarla ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermekte. Kahvenize değer katan, içimi daha kaliteli hale getiren kahve ekipmanlarına sitemizden kolayca erişebilirsiniz.


Molent AL 01 Tamper - Kırmızı Molent AL 01 Tamper - Kırmızı
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent AL 01 Tamper - KırmızıMolent AL 01 Tamper – Kırmızı Hakkında:Kahvenin aromasını saklayarak muhteşem sıkıştırmalar yapan tamper ürünleri şimdi Molent Tools farkıyla geliyor. Uluslararası standartlarda ürettiğimiz tamper ürünlerimizle kahvelerinize homojen bir sıkıştırma yapabilir basınçlı s..
190,00TL 237,50TL
Molent AL 01 Tamper - Mavi Molent AL 01 Tamper - Mavi
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent AL 01 Tamper - Mavi Molent AL 01 Tamper – Mavi Hakkında:Kahvenin aromasını saklayarak muhteşem sıkıştırmalar yapan tamper ürünleri şimdi Molent Tools farkıyla geliyor. Uluslararası standartlarda ürettiğimiz tamper ürünlerimizle kahvelerinize homojen bir sıkıştırma yapabilir basınçlı suyu..
190,00TL 237,50TL
Molent Wood 01 Tamper - Açık Ceviz Molent Wood 01 Tamper - Açık Ceviz
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 01 Tamper - Açık CevizMolent Wood 01 Tamper - Açık Ceviz Hakkında: Amatör ya da profesyonel anlamda olması fark etmez, eğer bir kahve tutkunuysanız ideal kıvamlı kahveye ulaşabilmek için bir takım teknik ekipmana ihtiyaç duyarsınız. İşte bu ekipmanlardan birisi ise tamper elemanı. ..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 01 Tamper - Gül Ağacı Rengi Molent Wood 01 Tamper - Gül Ağacı Rengi
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 01 Tamper - Gül Ağacı RengiMolent Wood 01 Tamper - Gül Ağacı Rengi Hakkında:Amatör ya da profesyonel anlamda olması fark etmez, eğer bir kahve tutkunuysanız ideal kıvamlı kahveye ulaşabilmek için bir takım teknik ekipmana ihtiyaç duyarsınız. İşte bu ekipmanlardan birisi ise tamper e..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 01 Tamper - Transparan Kırmızı Molent Wood 01 Tamper - Transparan Kırmızı
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 01 Tamper - Transparan KırmızıMolent Wood 01 Tamper - Transparan Kırmızı Hakkında:Amatör ya da profesyonel anlamda olması fark etmez, eğer bir kahve tutkunuysanız ideal kıvamlı kahveye ulaşabilmek için bir takım teknik ekipmana ihtiyaç duyarsınız. İşte bu ekipmanlardan birisi ise ta..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 01 Tamper - Transparan Siyah Molent Wood 01 Tamper - Transparan Siyah
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 01 Tamper - Transparan SiyahMolent Wood 01 Tamper - Transparan Siyah Hakkında:Amatör ya da profesyonel anlamda olması fark etmez, eğer bir kahve tutkunuysanız ideal kıvamlı kahveye ulaşabilmek için bir takım teknik ekipmana ihtiyaç duyarsınız. İşte bu ekipmanlardan birisi ise tamper elem..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 02 Tamper - Açık Ceviz Molent Wood 02 Tamper - Açık Ceviz
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 02 Tamper - Açık Ceviz*Renkler ağacın yapısına göre değişkenlik gösterebilir.Özellikler:Malzemeler : Paslanmaz Çelik (316), Sap - Masif AhşapAğaç Koruyucu: Doğal Renklendirici Ağırlık: 305 GrÇap Toleransı:  ± 0,03 MMPaketleme : Kese Koruyucu Sert Karton..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 02 Tamper - Gül Ağacı Rengi Molent Wood 02 Tamper - Gül Ağacı Rengi
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 02 Tamper - Gül Ağacı Rengi*Renkler ağacın yapısına göre değişkenlik gösterebilir.Özellikler:Malzemeler : Paslanmaz Çelik (316), Sap - Masif AhşapAğaç Koruyucu: Doğal Renklendirici Ağırlık: 305 GrÇap Toleransı:  ± 0,03 MMPaketleme : Kese Koruyucu Sert Karton..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 02 Tamper - Natural Molent Wood 02 Tamper - Natural
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 02 Tamper - Natural*Renkler ağacın yapısına göre değişkenlik gösterebilir.Özellikler:Malzemeler : Paslanmaz Çelik (316), Sap - Masif AhşapAğaç Koruyucu: Doğal Renklendirici Ağırlık: 305 GrÇap Toleransı:  ± 0,03 MMPaketleme : Kese Koruyucu Sert Karton..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 02 Tamper - Transparan Kırmızı Molent Wood 02 Tamper - Transparan Kırmızı
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 02 Tamper - Transparan Kırmızı*Renkler ağacın yapısına göre değişkenlik gösterebilir.Özellikler:Malzemeler : Paslanmaz Çelik (316), Sap - Masif AhşapAğaç Koruyucu: Doğal Renklendirici Ağırlık: 305 GrÇap Toleransı:  ± 0,03 MMPaketleme : Kese Koruyucu Sert Karton..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 02 Tamper - Transparan Siyah Molent Wood 02 Tamper - Transparan Siyah
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 02 Tamper - Transparan Siyah*Renkler ağacın yapısına göre değişkenlik gösterebilir.Özellikler:Malzemeler : Paslanmaz Çelik (316), Sap - Masif AhşapAğaç Koruyucu: Doğal Renklendirici Ağırlık: 305 GrÇap Toleransı:  ± 0,03 MMPaketleme : Kese Koruyucu Sert Karton..
199,99TL 249,00TL
Molent Wood 03 Tamper - Açık Ceviz Molent Wood 03 Tamper - Açık Ceviz
-20 %
Brand: Molent Tools
Molent Wood 03 Tamper - Açık Ceviz*Renkler ağacın yapısına göre değişkenlik gösterebilir.Özellikler:Malzemeler : Paslanmaz Çelik (316), Sap - Masif Ahşap, Yüzük- Eloksal kaplamalı AlüminyumAğaç Koruyucu: Doğal Renklendirici Ağırlık: 180 GrÇap Toleransı:  ± 0,03 MMPaketleme : Kese Koruyucu ..
259,99TL 324,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)